9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Команда українських студентів розробила вантажний електровелосипед (відео)

Чернігівські студенти розробили електричний велосипед, конструкція якого дуже легка, а вантажопідйомність понад сто кілограмів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «2+2».

Конструкція велосипеду зручна у керуванні та міцна. Машину створила команда з 15 студентів та їх керівники в майстерні Національного університету «Чернігівська політехніка». Велосипед можна використовувати й у комерційних цілях.

Все почалося 3 роки тому. Ми вирішили з нашими друзями, колегами, студентами створити перший в нашому регіоні електричний картинг. Зайняли на ньому перше місце в етапі кубку України. Після цього нас надихнуло на створення інших видів електричного транспорту, – розповів Олександр Литвин, доцент кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування.

Велосипед розроблено таким чином, що може перевозити вантаж у понад 100 кг та рухатися зі швидкістю до 55 км/год”. У виробництві використали ексклюзивну схему електронної начинки, які розробники зберігають в таємниці. За словами розробників на створення макету пішло приблизно півроку.

Найскладнішим було почати зробити самі розрахунки, враховуючи конструкцію рами та враховуючи всі властивості металів, як вона складається. Перевірити саму раму на кручення, на згін, – пояснив Василь Скляр, аспірант кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування.

Велосипед вийшов досить маневреним, в залежності від бази та має традиційні складові, що здешевшають його виготовлення, які можна знайти на будь-якому ринку чи у велосипедному магазині. Вартість також двоколісної вантажівки коливається від 40 до 46 тисяч гривень. Розробкою вже зацікавилися у Литві та Німеччині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають