9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Казахський університет отримав установку з переробки органічних відходів від української компанії

В рамках міжнародного співробітництва компанія Інтегро успішно реалізувала проект будівництва і запуску малої лабораторної науково-дослідницької біогазової установки для президентського університету в м.Алмати, Казахстан.

Установка призначена для демонстрації біогазової технології в науково-дослідних цілях, а також популяризації інновацій від компанії Інтегро.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр компанії Інтегро.

У базовій комплектації установка налаштована на переробку харчових відходів в органічні добрива з виділенням біогазу. Однак конструкція і компоновка установки дозволяє проводити експерименти з різними видами сировини та технологічними режимами. При цьому установка оснащена всіма необхідними приладами для оперативного вимірювання параметрів вхідної сировини та готового продукту. Виробнича потужність установки – до 50 кг відходів на добу в залежності від типу сировини.

Лабораторна установка реалізована у вигляді контейнера для забезпечення її мобільності, а також зручності транспортування. Таке рішення може використовуватися не тільки університетами для підготовки кваліфікованих кадрів в біогазової галузі, а й у якості демонстраційного зразка на різних заходах, а також при виході на нові ринки.

Цей проект став першим міжнародним досвідом для компанії Інтегро і підтвердив затребуваність технології за кордоном.

Останні новини:

Зараз читають