9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Двоє українців поїдуть вчитися в кампус NASA

В рамках фіналу української частини конкурсу Global Impact Challenge 2017 вибрали двох переможців. Данило Баш і Євген Ерік отримають стипендію на десятитижневий програму Global Solutions Program, яка проводиться під егідою Google, NASA і Університету Сингулярності в кампусі дослідного центру NASA Ames в Каліфорнії.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua

Вона збирає 80 учасників з усього світу для навчання, розвитку та роботи над проектами, які в перспективі 10 років зможуть вплинути на життя одного мільярда людей. За час існування програми в ній не брав участі жоден українець. У цьому році їх буде відразу два.

blank
Зліва направо: Іветта Делікатна (співзасновник і директор SingularityU Kiyv), Данило Баш, Томас Криз (віце-президент екосистеми SingularityU) і Євген Ерік

Данило Баш – студент Інституту високих технологій Київського національного університету ім. Шевченко, бакалавр хімії природних сполук. Він переміг з ідеєю добувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях, за допомогою технології селективних сорбентів. Її також можна застосувати для боротьби з окисленням океанів і очищенням води від CO2.

Другим переможцем став Євген Ерік – аспірант факультету кібернетики КНУ і засновник проекту SolarGaps. Він створює віконні жалюзі у вигляді сонячних панелей, які по ходу дня змінюють кут нахилу, щоб максимізувати вироблення електроенергії.

У кампусі NASA протягом перших чотирьох-п’яти тижнів вони вивчатимуть експоненціальні технології та інноваційні інструменти управління у лідерів компаній зі списку Fortune 500. Шостого-сьомого тижня GSP присвячені розвитку лідерських якостей, креативності та експоненціального мислення. Після цього учасники програми діляться на групи і працюють над спільними проектами. В кінці програми команди презентують свої проекти. Кращі потраплять на інші програми Університету Сингулярності і отримають всю необхідну підтримку для перетворення в повноцінну масштабну компанію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають