9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Військово-морські сили готують нові екіпажі для катерів “Айленд” (відео)

Проходить другий етап підготовки військових моряків, які стануть основою нових екіпажів патрульних катерів класу «Айленд», що готуються до передачі Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Підготовка проводиться на базі 198-го навчального центру Військово-морських сил Збройних сил України.

Перший етап підготовки відбувся в Одесі, де відібрані кандидати пройшли теоретичний і практичний курси занять, на яких вивчали технічні характеристики катерів цього класу.

Під час другого етапу, що триватиме чотири тижні, екіпажі відпрацьовуватимуть майже всі практичні питання, пов’язанні зі службою на кораблі.

Повідомляється, що моряки складали заліки з боротьби за живучість, з пожежами та затопленнями. Далі будуть тренування з несення служби на ходовому містку й у машинному відділені.

Наприкінці другого етапу особовий склад відпрацьовуватиме у складі всього катера роботу між головним командним пунктом і всіма постами.

«Відтоді, як дізнався, що такі катери будуть надані нашим ВМС, мріяв потрапити на них служити. Готувався, пройшов відбір. Володію розмовною іспанською, маю базові знання з англійської. Наступним етапом буде поглиблене вивчення саме англійської мови», — розповідає моторист-електрик МБАК «Нікополь», старший матрос Андрій Оприска.

blank
Фото: Думська

Після завершення другого етапу підготовки військові моряки, які стануть основою нових екіпажів «Айлендів», пройдуть мовні курси у вищих військово-навчальних закладах Одеси.

Далі вони вирушать для проведення подальшого навчання у Балтимор (США), де відбуватиметься теоретична та практична підготовка екіпажів і фактичні виходи в море на борту нових катерів класу «Айленд».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають