9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Військові Збройних сил проходять тренування на надпотужних “Піонах” (фото)

На військовому полігоні проходить злагодження артилерійського дивізіону з самохідними 203-мм гарматами 2С7 «Піон». Тренування проходить по розпорядженню командувача ракетних військ і артилерії Горбильова В’ячеслава.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

З 30 березня по 2 травня проходить злагодження 4-го самохідного артилерійського дивізіону.

4 самохідний артилерійський дивізіон входить до 43-ї окремої артилерійської бригади.

Інструкторський склад військової частини виступає в ролі спостерігачів, контролерів, тренерів та надають повноцінну допомогу в злагодженні особового складу дивізіону.

«Здійснюється підготовка та впровадження тактичних навичок батарей з боку інструкторів та управління дивізіону, для більш якісної та всебічної підготовки підрозділу», — повідомляють у військовій частині.

2С7 “Піон” 203 мм – самохідна артилерійська установка. Вона призначена для знищення окремих особливо важливих об’єктів і руйнування фортифікаційних споруд.

Основним озброєнням є 203-мм гармата 2А44, що має максимальну скорострільність 1,5 постріли за хвилину (на модернізованому варіанті до 2,5 пострілів за хвилину).

Ствол гармати є вільною трубою з’єднаною з казенником. У казеннику розташований поршневий затвор. Ствол гармати й противідкатні пристрої знаходяться в люльці хитної частини.

Як силову установку в 2С7 використовує V-подібний 12-циліндровий чотиритактний дизельний двигун В-46-1 рідинного охолодження з наддувом потужністю 780кс. Дизельний двигун В-46-1 був створений на базі двигуна В-46, що встановлюється на танки Т-72.

Ходова частина 2С7 виконана на базі основного танка Т-80 і складається з семи пар здвоєних обгумованих опорних і шести пар одинарних підтримуючих котків.

Підготовка позиції для стрільби здійснюється за допомогою сошника в кормовій частині САУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають