9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Військові інженери тренувалися управлятися з установками розмінування УР-83П (фото)

На Хмельниччині військові окремої інженерної бригади провели батальйонні тактико-спеціальні навчання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Навчання пройшли у три етапи: планування, переміщення особового складу й військової техніки та практична фаза застосування.

Після планування та оцінювання обстановки, вироблення замислу на бойове застосування підрозділів відбувся марш у визначений район. Під час переміщення військові виконали інженерну розвідку шляхів висування, фортифікаційне обладнання рубежу оборони, встановили групи мін та мінні поля.

На завершальному етапі підрозділи частини практикувалися у проробленні проходів у загородженнях і мінуваннях з використанням переносної установки розмінування УР-83П.

blank
УР-83П. Навчання ЗСУ. Серпень 2020. Фото: АрміяInform

УР-83П – установка розмінування призначена для пророблення проходів в мінних полях. Установка розмінування УР-83П складається з направляючої стійки, анкерного пристрою, двох касет з 22 секціями детонуючого кабелю ДКРП-4, двох реактивних двигунів ДМ-70, двох гальмівних канатів, вузла передачі детонації, підривника ВР-04, з’єднувального троса, пускового пристосування, ЗІП.

blank
Схема застосування УР-83П

Нагадаємо, нещодавно на спільних навчаннях підрозділів ЗСУ та НГУ використовували самохідну реактивну установку УР-77, призначену для розмінування.

Як зазначив керівник навчань майор Федір Єгоров, такі тренування дають змогу вдосконалювати навички командирів підрозділів під час планування та підготовки до оперативного забезпечення бойових дій.

blank
Навчання військових інженерів. Серпень 2020. Фото: АрміяInform

Самі ж військові зазначають, що такі навчання дають практику не тільки командирам в організації оперативного забезпечення бою, а й удосконалюють польову виучку та злагодженість підрозділів у цілому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають