9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Відзавтра патрульна поліція почне отримувати лазерний вимірювач швидкості TruCAM для фіксації перевищення швидкості

Завтра, 28 вересня, патрульна поліція почне отримувати лазерний вимірювач швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості.

Про це повідомив фахівець з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху та заступник голови Координаційної ради Загальнонаціонального Форуму безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв на своїй сторінці Facebook, передає УНІАН.

Патрульна поліція отримала на руки сертифіковані і повірені “Труками”. Крім швидкості, прилад може фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки в прив’язці до часу і простору! А це означає, що при наявності водія буде виписаний штраф. А при його відсутності – евакуація ТЗ на штрафмайданчик!, – зазначив він.

Разом з тим, майбутнє надходження TruCAM підтвердив директор Департаменту МВС України Артем Шевченко.

Вони у нас вже були. Вони не надходили. Завтра надійдуть… вже завершений процес пересертифікації, їх треба було юридично ще раз пересертифіковувати, – сказав Шевченко.

Вони були пересертифіковані. Головний елемент – початок контролю швидкості. Але їх небагато, – додав він.

Представник МВС заявив, що патрульні почнуть використовувати TruCAM “найближчим часом”. Водночас пообіцяв, що про всі деталі Департамент патрульної поліції НПУ повідомить завтра, 28 вересня.

TruCAM — лазерний вимірювач швидкості, оснащений режимом відеофіксації. Основна відмінність приладу від «Візира» і йому подібних — він використовує не радіохвилю, а світловий промінь — лазер, який дозволяє зафіксувати перевищення швидкості конкретного автомобілю в потоці транспорту на відстані, що перевищує кілометр.

Відомості про дату, час і місце розташування (координати) автомобіля, які видає TruCAM, автоматично надходять від вбудованого в прилад GPS-приймача. Початок фіксації порушення можливий на відстані до 1200 метрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають