9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Відео: В Дніпрі побудували перший в Україні дитячий інклюзивний парк

 • У Дніпрі завершили будівництво першого в Україні дитячого інклюзивного парку в сквері біля Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик, передає Національний промисловий портал.

  Сьогодні, 27 червня, у Дніпрі відбудеться офіційне відкриття дитячого парку побудованого у рамках соціальної програми Марини Порошенко. Усі будівельні роботи вже завершено, паркан який огорожено будівництво прибрали, зараз проходить перевірка всіх елементів та тренування персоналу, який буде працювати у парку деякий час для допомоги дітям.

  Цей парк є єдиним та унікальним для України, в ньому присутні елементи які ще не використовувались. Цей парк зручний і комфортний як для звичайних дітей, так і для дітей з особливими потребами.

  На кожному вході в парк, а їх три, мнемосхема, інформація в якій продубльована шрифтом Брайля для людей зі слабким зором.

  Трав’яне покриття в парку двох типів: газонна трава, на якій можна валятися і по якій можна бігати, та штучна трава, в місцях примикання парку до самого скверу.

  Спеціальне різнобарвне покриття на підлозі це epdm-крихта, за складом схожа на легкоатлетичне покриття, але в нашому випадку це 100% екологічний матеріал, на якому можна бігати, воно легко миється і падаючи на яке діти не будуть збивати лікті і коліна.

  Кожна доріжка зроблена зі спеціальної тактильної плитки двох видів для людей зі слабким зором. Плитка на самій доріжці і інший тип плитки в місцях примикання доріжки на іншу доріжку.

  Гойдалки. Є спеціальні гойдалки, на які можна заїхати на візку, зафіксувати її і гойдатися. Є гойдалки для батьків з дитиною, на яких дитина сидить окремо від батьків, прямо навпроти нього. Спеціальна безбарьеная карусель, однаково зручна для всіх дітей.

  Музичні інструменти. Барабан і піаніно в великому помаранчевому павільйоні. І окремий оркестр біля пісочниці. Батьки, якщо дитина вимагав від вас купити додому барабан, а ви переживали через музичних наслідків, тепер просто приводите дитину в цей парк. Тут з музичними інструментами можна робити все.

  Величезна кількість ігрових елементів, спрямованих на розвиток пам’яті і швидкості реакції дітей. Плюс елементи типу “склади кругляшки у рядок”, пройди кулькою по лабіринту, перетягни павука, швидко реагуй на колір і т.д.

  Павільйон Ранчо – ковбойська тематика. У цьому павільйоні ігрові елементи англійською мовою, частину елементів купували в Англії. Ці елементи спрямовані на те, щоб діти демонстрували, наприклад, батькам, найпростіші типові щоденні руху, вчили назви кольорів англійською і запам’ятовували звуки тварин.

  Гіпно-крутилка. Робоча назва “гипно-жаба”. Можна загіпнотизувати кого завгодно.

  Лабіринт. Супер екологічна інсталяція з живих кущів. Широкі вулиці дозволяють легко їздити по лабіринту на візку, з коляскою, на роликах, як завгодно. Протягом маршруту встановлено пеньки для відпочинку в тіні ялинок.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.