9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

В Україні зростає попит на вітчизняне пиво

Виробництво пива за 11 місяців 2017 року склало 165 млн дал, що практично відповідає показнику за аналогічний період попереднього року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Landlord.

За даними Діла, останні 2 роки ринок адаптується до падіння купівельної спроможності. Після того, як пиво прирівняли до алкогольних напоїв, купити оптову ліцензію за 500 тис. грн виявилося по кишені не всім. Дрібні пивоварні пішли з ринку, а решта підвищили ціни на свою продукцію.

За перше півріччя пиво подорожчало на 10-15%. При цьому зросли знижки в торговельних мережах, — говорить Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Україна.

Деякій стабілізації сприяла зважена позиція Кабміну щодо зростання акцизів. У поточному році акцизи зросли на 12%, хоча спочатку пропонувалося підвищення на 20%.

Найбільша частка продажів пива на вітчизняному ринку — це середньоціновий сегмент. На другому місці знаходиться дешева продукція. Крім того, в поточному році зросла частка преміального сегменту, адже деякі покупці керуються принципом «менше, та краще».

Зазначимо, що український ринок пива представлений в основному вітчизняною продукцією. Імпорт становить лише 1-2%.

ТОП-2 споживання спиртних напоїв – це горілка і пиво. Горілці і пиву віддають перевагу 49% населення. На другому місці йде вино – його вибирає 27% .На третьому – відразу 2 алкогольні напої – коньяк і вино. Мова про 18%.

Найчастіше саме горілка і пиво виявляться в руках у українських чоловіків. Горілку виберуть 67%. На 1% менше візьмуть пиво. Коньяк куплять собі 22%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають