9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

В Україні зріс попит і виробництво еклерів

 • Ринок заварних тістечок повністю контролює вітчизняний виробник.

  Одними з популярних у вітчизняних споживачів видів ласощів є заварні тістечка-еклери. Попит на цю продукцію, що не відноситься до товарів першої необхідності, чутливий до рівня купівельної спроможності населення, зниження якої призвело до деякого падіння ринку.

  Нині негативна тенденція подолана, покупці вже можуть дозволити побалувати себе солодким, і виробництво еклерів показує стійке зростання. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.ua.

  На ринку даних товарів домінує вітчизняний виробник, частка якого в період 2013 – першої половини 2017 року, практично досягла 100%.

  Імпорт незначний і не перевищує 1% від загальної кількості продажів, оскільки продукція швидко псується, а в Україні достатньо потужностей для забезпечення ринку.

  Попри майже повне заповнення внутрішнього ринку заварних тістечок українською продукцією, експортні поставки еклерів у 2013-2016 роках не відбувались.

  Відсутність експорту також пояснюється специфікою товару. Через невеликого терміну зберігання тістечок, їх збут можливий тільки при наявності системи швидкої доставки свіжої готової продукції в торговельні точки, що поки не вдалося здійснити вітчизняним виробникам щодо закордонний ринків.

  Додаткові складнощі викликає необхідність враховувати смакові переваги споживачів інших країн і конкуренцію з боку місцевих кондитерів.

  Зосередженість ринку заварних тістечок на внутрішньому споживачеві визначає його залежність від стану вітчизняної економіки. Тому економічна і політична криза останніх років, який призвів до зниження доходів населення, девальвації гривні й втрата контролю над територіями Криму та частині Луганської та Донецької областей, не міг не позначитися негативно на рівні споживання еклерів.

  Що почалося відновлення економіки і її зростання в поєднанні з підвищенням купівельної спроможності населення будуть сприяти збільшенню попиту на кондитерську продукцію, в тому числі та заварні тістечка, а значить очікується і стабільне зростання виробництва цієї продукції. Можлива поява на ринку і незначною експортної складової збуту в разі налагодження контактів із зарубіжними партнерами, але головним напрямком роботи виробників еклерів залишиться задоволення внутрішньоукраїнського попиту.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Верховна Рада підтримала закон про реформування “Укроборонпрому”

  Верховна Рада дала старт реформуванню Державного концерну «Укроборонпром», 13 липня вона у цілому ухвалила закон «Про особливості...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Темп-3000» представив нові захисні шоломи (фото)

  НВП «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представило захисні шоломи 4-х розмірів (S, М, L та...