9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

В Україні за підтримки ЄС створять освітні центри для підтримки розвитоку вітчизняного ремісництва

ЄС підтримує розвиток ремісництва в Україні та Білорусі з бюджетом 12,5 мільйонів євро.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЕU Neighbours.

Новий проект навчить народних умільців в Білорусі і Україні просувати свою продукцію і надасть їм інструменти для взаємодії з глобальними платформами для продажу виробів ручної роботи. Це, крім інших заходів, буде в центрі уваги нового транскордонного проекту, який недавно був запущений в рамках програми ЄС “Територіальне співробітництво країн Східного партнерства” (EaP TC) в Білорусі та Україні.

Одна з основних завдань проекту – допомогти народним майстрам вийти на міжнародний ринок, щоб мати можливість шукати клієнтів і реалізувати свої вироби по всьому світу. Крім того, при реалізації проекту будуть створені навчальні хаби, на базі яких всі бажаючі зможуть вчитися і переймати досвід фахівців, які займаються традиційними для регіону ремеслами.

Мета Програми EaP TC полягає в створенні сприятливих умов для співробітництва вздовж кордонів Молдови та України, Вірменії та Грузії, Азербайджану та Грузії, а також Білорусі та України з урахуванням специфіки кожної прикордонної зони.

Вона також спрямована на розвиток потенціалу державних і недержавних органів сусідніх країн для спільної розробки та реалізації спільних транскордонних проектів. Загальний внесок ЄС в рамках Програми EaP TC становить 12,5 млн євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають