9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

В Україні з’явиться можливість безкоштовної швидкої реєстрації транспортного засобу в автосалоні

В Україні планують ввести процедуру постановки транспортних засобів (ТЗ) на облік в базу МВС прямо в автосалонах.

Про це повідомив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

10 листопада Громадська рада при МВС створив робочу групу з законодавчої підготовки процедури, яку очолив Назаренко.

Хороша новина для автомобілістів! Незабаром процедура постановки транспортних засобів (легкових і вантажних авто, мотоциклів і мототехніки) ТС на облік значно спроститься і буде відбуватися прямо в автосалонах. Почнемо за принципом” степ бай степ “з нових, а потім у разі удачі експерименту перейдемо на б/у авто (трейд-ін і т.д.), – повідомив Назаренко в Facebook.

За його словами, при покупці нового автомобіля або мотоцикла покупець прямо в автосалоні буде оплачувати всі необхідні платежі та писати заяву про постановку транспортного засобу на облік.

Менеджер автосалону виконає все інше: заповнить документацію, сформує свідоцтво про реєстрацію ТЗ, закріпить за ним держномер і передасть цю інформацію через інтернет в базу сервісних центрів МВС, де перевірять дані й роздрукують свідоцтво про реєстрацію ТЗ.

Цей документ і держномери ТЗ за бажанням покупця він зможе отримати в автосалоні або отримати вдома кур’єрською доставкою, – зазначив Назаренко, додавши, що вищевказані послуги автосалони будуть надавати безкоштовно.

При цьому він допустив, що процедура можливо буде трохи інша, оскільки тільки зараз починається розробка проекту необхідних змін до законодавства.

Останні новини:

Зараз читають