9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Україні створюють додаток який допоможе дотриматися карантину

В Україні триває робота над додатком, який контролюватиме дотримання карантину та самоізоляції. У майбутньому також планують реалізувати моніторинг можливого контакту з хворим.

Передає Національний Промисловий Портал за посиланням на прес-службу Міністерства цифрової трансформації.

Мова йде про обов’язковий контроль для хворих і добровільний – для тих, хто самоізолювався, через зняття у випадковий період часу геолокації і FaceID. Упевнений, що це допоможе зупинити поширення вірусу. Також через додаток хворі зможуть замовляти продукти і ліки онлайн, повідомляти про стан здоров’я, – пояснили у міністерстві.

Наступним кроком у міністерстві планують реалізувати моніторинг можливого контакту з хворим. Ідея полягає в застосуванні широкої мережі qr-кодів в магазинах, таксі та інших громадських місцях. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то її зможуть попередити про можливий контакт з хворим.

У Міністерстві запевняють, що всі мобільні додатки є абсолютно добровільними і ніякого гео-орієнтування, або стеження за громадянами відбуватися не буде. Крім того фахівці вже працюють над створенням майданчиків, де будуть зібрані цифрові послуги, які підприємці надають безкоштовно за своєю ініціативою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають