9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

В Україні створили настільну гру про боротьбу УНР

В Україні створили перший комплект стратегічної настільної гри “Невідома війна 1918”. Гру присвячено українським визвольним змаганням 1917-1922 років.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook-сторінку проекту.

Перший комплект вже прибув до Києва та буде презентований на зустрічі у Міністерстві молоді та спорту. Комплект має назву “Галичина” та присвячений визвольній боротьбі за Українську державність на заході України.

blank

Вихід наступного комплекту серії “Невідома війна” буде присвячено “Холодному Яру” та вийде у 2019 році. Співавтором та консультантом серії буде історик та публіцист Роман Коваль. Окремо можна буде придбати постери з персонажами.

Гра “Невідома війна.1918” у цікавій та захоплюючій формі висвітлює досі невідомі широкому загалу факти про героїчну боротьбу українського народу за свою ідентичність та державність.

“визвольними змаганнями” називають періоди в історії України, коли українці намагалися створити власну національну державу. Виділяють три періоди визвольних змагань: в умовах Першої світової війни (1918-1922); в умовах  Другої світової війни (1938—1950); в умовах російської агресії (з 2014-го року).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають