9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

В Україні розвивається аматорське кіно

В Україні наразі немає особливих проблем у розвитку непрофесійного і незалежного кіно.

Про це заявив у Херсоні в розмові з кореспондентом Укрінформу президент Міжнародного Союзу непрофесійного і незалежного кіно (UNIСA) при UNESCO Дейв Ваттерсон з Великої Британії, який брав участь у роботі XIІІ Міжнародного кінофестивалю аматорського кіно “Кінокімерія”, що 17-18 вересня 2018 року проходив на Херсонщині у місті-курорті Скадовськ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

Звичайно ж, в аматорського кіно в Україні є перспектива розвитку. Зараз кожна молода людина, яка має телефон, навіть за його допомогою може зробити дуже якісне кіно. І це не коштує зараз так дорого, як це було раніше, для того щоб розпочати цю справу. Я не бачу (тут – ред.) якісь проблеми, – сказав Ваттерсон.

За його словами, рівень аматорського кіно в Україні наразі практично такий же самий, як, наприклад, у Великій Британії чи інших демократичних країнах Європи.

Вони приблизно на такому ж рівні. У Британії у нас також є дуже хороші фільми і фільми середньої якості, – зазначив Ваттерсон.

Він підкреслив, що люди, які працюють у царині непрофесійного та незалежного кіно, у тому числі в Україні, потребують творчої співпраці між собою.

Нам потрібно більше клубів, які б ділилися ідеями і співпрацювали разом… Я вважаю, що всі аматори, які починають робити фільми, можуть об’єднатися і зробити кожного в світі трошки ближчим, – сказав президент UNIСA.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають