9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

В Україні проведуть електронний перепис населення

Кабінет Міністрів України анонсував проведення електронного перепису населення. У якості методів отримання інформацію про кількість населення запропоновано зібрати анонімну інформацію у мобільних операторів, використати дані реєстрів з РАЦСів та Пенсійного фонду та застосовувати коригуючі коефіцієнти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета.

Дмитро Дубілет зазначив, що проведення перепису спочатку було заплановано на кінець 2020-го року. Однак, в Уряді вирішили підрахувати кількість населення за допомогою цифрових методів.

За словами чиновника, створивши коректну математичну модель можна отримати досить точну інформацію, скільки людей мешкає в яких населених пунктах.

Можна проводити соціологічні опитування, роботу з електронними реєстрами або знайти інші незвичайні джерела. Наприклад, для вивчення мовного питання можна подивитися статистику банкоматів ПриватБанку, – написав Дубілет.

Проведення електронного перепису дозволить зменшити витрати майже втричі у порівнянні з традиційними методами. Результати дослідження планують оприлюднити до кінця поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають