9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

В Україні представили новий бренд для експортних товарів та послуг

Українські товари та послуги отримали власний Експортний бренд.

Сьогодні його презентували Перший віце-прем’єр міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів разом з Керівником Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Штефаном Шльойнінгом та Керуючим директором ЄБРР у секторі фінансових установ, керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж та Керівником офісу з просування експорту Марина Каханюк. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Офісу з Просування Експорту.

Експортний бренд – єдиний голос і потужний інструмент для просування української продукції за кордоном та формування міжнародного іміджу України загалом. І, як показує практика інших країн, ще й суттєво збільшувати вартість української продукції та обсяги експортних продажів, які наразі складають 47,9% ВВП країни.

Експортний бренд базується на бренді країни UkraineNOW. Стилістика Експортного бренда розвиває певні елементи бренда країни і дає цілий набір інструментів для адаптації лого до галузі або навіть продукту. Бренд-бук роз’яснює принципи поєднання двох логотипів для підсилення один одного, адже рейтинг Made In Country Index доводить взаємозалежність бренда країни та експортного бренда.

Дуже важливо, що Експортний бренд адаптовано під ключові сектори економіки, щоб українські експортери могли представляти свою продукцію в одному смисловому та візуальному контексті на міжнародних експо та галузевих виставках; а також використовувати в маркетингових та рекламних матеріалах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають