9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

В Угорщині відкрили Почесне консульство України

В угорському місті Шіофок відкрили Почесне консульство України. Його очолив підприємець і меценат Золтан Хорват, який допомагав бійцям АТО.

Про це в Фейсбуці повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп, передає Укрінформ.

Приємна і важлива подія в розвитку українсько-угорських відносин: сьогодні разом з уповноваженим міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з питань зв’язків з почесним консулом Дьордєм Шухою урочисто відкрили Почесне консульство України в місті Шіофок. До його компетенції будуть належати області Зала, Веспрем та Шомодь, – написала посол.

Вона також зазначила, що вручила новопризначеному почесному консулу України Золтану Хорвату консульський патент та екзекватуру.

Спільно з Золтаном Хорватом ми вже зробили декілька корисних справ: у травні 2017 р. за його фінансування в рамках проекту ,”Зігрій душу” у м. Печ пройшли 10-ти денну арт-реабілітацію 7 учасників АТО, у вересні 2017 р. на кошти зібрані з ініціативи З.Хорвата у м. Волноваха було відкрито сучасний дитячий майданчик європейського зразка, у грудні 2017 р. за фінансової підтримки З.Хорвата в Угорщині проведено міжнародний соціальний проект “Дитячий футбол миру”, – розповіла Непоп про благодійні проекти угорського бізнесмена.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають