9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Одеській області встановили місячний рекорд з розмитнення контейнерів

Кількість розмитнених контейнерів в Одеській області у вересні сягнула рекордних 34,1% від загальної кількості в Україні. Це – найбільший місячний показник регіону за останні роки.

Про це повідомили у департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації, передає Національний промисловий портал.

Кількість розмитнених контейнерів в Одеській області у порівнянні з вереснем минулого року зросла майже на 8%. Сума перерахованих митних платежів до бюджету сягнула понад 1 мільярд 457 мільйонів гривень, що у 2,5 рази вище, аніж за аналогічний період 2017 року. Це є результатом того, що ми постійно працюємо над створенням комфортних умов для бізнесу, і все більше підприємців обирають наш регіон для розмитнення, — підкреслив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Загалом, за 9 місяців поточного року Одеська митниця оформила та розмитнила понад 48 тисяч контейнерів в режимі «імпорт». Це на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зазначимо, минулого року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював проект законодавчих змін, що має на меті спростити процедури фітосанітарного контролю у регіоні. У період з січня по жовтень 2018 року фітосанітарний контроль пройшли 10 221 контейнерів зі 230 тисячами тонн імпортованих овочів та фруктів. Це на 38,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають