9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Одесі запустили футбольний проект для дітей від Real Madrid Clinic

Професійні іспанські тренери клубу «Реал Мадрид» проводитимуть в Одесі заняття з дітьми. Проект стартує наприкінці жовтня.

П’ятиденну програму тренувань розраховано на хлопців та дівчат віком від 7 до 16 років з різних куточків України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Участь у прес-конференції на запрошення організаторів проекту взяли очільник Одеської області Максим Степанов, заступник голови Одеської обласної федерації футболу Дмитро Бібергал, начальник відділу юнацького ФФУ Валерій Золотухін.

Мені дуже приємно, що такий проект стартує саме в Одесі. Його реалізація є дуже важливою, адже йдеться про мрії дітей. Впевнений, серед них є майбутні зірки збірної України та “Реалу”, — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

За словами організаторів, заняття з відомими тренерами триватимуть по чотири години на день. Програма тренувань включає вивчення техніки, психології, стратегії і тактики гри.

Зазначимо, проект Fundación Real Madrid Clinic був реалізований у 66 країнах світу. В Україні тренування проводитимуться вперше. Програму засновано екс-президентом «Реал Мадрид» Лоренцо Сансом. Основна її мета – популяризувати цінності спорту, сприяти вихованню дітей і молоді, здорового способу життя, а також соціальної інтеграції найбільш вразливих верств населення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають