9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

В «Десні» відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів (відео)

У 169-му Навчальному центрі «Десна» спорудили та ввели в експлуатацію унікальний комплекс з підготовки танкових екіпажів для вітчизняного війська.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Країна сьогодні.

Комплекс легководолазної підготовки дає можливість проводити повний цикл підготовки екіпажів – від затоплення в макеті башти та евакуації.

В "Десні" почав функціонувати унікальний легководолазний комплекс

Більше двох років минуло з моменту відновлення в 169-му Навчальному центрі підготовки танкових екіпажів до форсування водних перешкод. Раніше такі тренування були можливими лише в теплу пору року, але тепер ми маємо спеціальний комплекс для легководолазної підготовки із басейном, навчальними класами та резервуаром, оснащеним макетом танку. Відбувається процес навчання в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Далі – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову. Як сьогодні відбувалося психологічне і фахове випробування танкових екіпажів – дивіться в нашому відео.Відео в мережі YouTube: https://youtu.be/AvEFHjfe3Ew

Опубліковано Навчальний центр "Десна" – Прес-служба Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Два роки тому в 169-му Навчальному центрі «Десна» відновили підготовку танкістів з форсування водних перешкод. Але раніше відпрацювання затоплення та евакуації танкових екіпажів буди можливі лише в теплу пору року. Зараз навчальний центр отримав унікальний комплекс легководолазної підготовки з басейном, резервуаром, оснащеним макетом танку, навчальними класами.

Підготовка екіпажів відбувається в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигаза), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Після – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову.

Як танкові екіпажі проходять психологічне та фахове випробування дивіться в відео.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають