9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

В аерокосмічному центрі Дніпра відкрили мобільний планетарій

12 квітня на базі Аерокосмічного центру імені Макарова в Дніпрі з’явився власний мобільний планетарій.

У надувному куполі можна подивитися на зірки, а також проводити різні науково-фантастичні презентації. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інформатор.

Було б непогано, якби, наприклад, школяр прийшов в планетарій, надихнувся тематикою космосу, почав мріяти і створив щось таке, що потім прославило б наш Дніпро на весь світ. Трохи відкриємо завісу: ми б хотіли, щоб переносний планетарій передавали зі школи в школу, тому як у багатьох дітей немає можливості прийти в Аерокосмічний центр, – розповів засновник Space Hub Максим Ткаченко.

Конструкція являє собою надувний каркас, розміром 6 х 6 метрів, всередині якого є підставка, де розташований стандартний проектор. Всередині є дзеркала спотворення і конвертер перетворення контенту. Грубо кажучи, «вставляєш» мультимедійний файл, він перетворюється в певному спотворенні, проектується на дзеркало, а звідти – на екран. Таким чином, лежачи на підлозі на затишному матраці і подушках, максимально занурюєшся в атмосферу Всесвіту.

Презентація зібрала багато відвідувачів. Особливо захоплені планетарієм були діти. Це чудовий показник, оскільки надалі такі планетарії даруватимуться школам.

Мобільний планетарій був разроблений як стартап, та профінансований учасниками Дніпровського космічного кластеру.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають