9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 13 Квітня, 2021

Уряд пропонує скасувати ввізні мита, ПДВ та акциз на ретро-автомобілі

 • В недалекому майбутньому Верховна Рада може скасувати ввізні мита, ПДВ та акциз на дуже круті автомобілі.

  Ні, мова не йде про Audi A6 на застібках, що стала мрією для багатьох. Депутати запропонували полегшити ввезення в Україну ретро-авто. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Аvtovod.org.ua.

  У парламенті зареєстрували законопроект «Про історичних транспортних засобах», а також окремі проекти змін до Податкового та Митного кодексів. Згідно з ними, ретро-автомобілі у віці 40 років і старше будуть звільнені від митних платежів. Правда, мова йде не про всіх старих авто.

  Спеціальний уповноважений орган визначатиме цінність автомобіля і видаватиме відповідне свідоцтво про визнання його історичним. Цікаво, що історичними можуть бути як оригінальні і автентичні машини, так і відновлені і навіть перебудовані.

  Ретро-авто також планують поділити на кілька класів за віком: A («ветеран») – вироблені до 31 грудня 1918 роки; В («вінтаж») – з 1919 по 1930 роки; C («поствінтаж») – з 1931 по 1945 роки; D («повоєнні») – з 1946 по 1960 роки; Е («шістдесятники») – з 1961 по 1970 роки; F («сімдесятників») – з 1970 до 1 січня 1987 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині України.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  Зараз читають

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний...