9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Укрпошта отримала 90 спеціалізованих автомобілів Renault Dokker для роботи в Чернігівській області

Офіційний дилер Renault – АІС Автокрай здійснив поставку 90 одиниць спеціалізованих автомобілів Renault Dokker для потреб ПАТ Укрпошта.

Автомобілі будуть використовуватися в якості пересувних поштових відділень у віддалених населених пунктах. Купівля даної партії автомобілів ПАТ Укрпошта здійснена в лізинг. Фінансування угоди провів АТ КБ Приватбанк. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АІС.

Згідно умов договору поставлена дизельна пасажирська версія Renault Dokker в комплектації Expression, яка включає цілий ряд систем безпеки і комфорту.

Основними перевагами Renault Dokker є велике вантажне простір, яка не зменшує комфорт пасажирів і мала витрата палива. Зручний і просторий салон, ефективна система безпеки, високі ходові якості і стильний зовнішній вигляд роблять Renault Dokker одним з кращих варіантів в своєму сегменті.

Renault Dokker обладнаний 5-ти ступінчастою коробкою передач і екологічним (стандарту Євро 5) дизельним 1,5 літровим двигуном потужністю 90 к.с., з оптимальним співвідношенням потужності і економічності. Також, двигун, відрізняється надійністю, довговічністю і автономністю.

Renault Dokker в поставляється комплектації оснащений фронтальними і бічними подушками безпеки і антиблокувальною системою ABS з EBD і системою курсової стійкості ESP з HSA (Hill StartAssist), що полегшує старт на схилі і запобігає відкат автомобіля назад на крутому підйомі. Також автомобіль обладнаний центральним замком, має адаптацію для поганих доріг, гідропідсилювач керма, бортовий комп’ютер, кондиціонер, електропакет і цілий ряд інших опцій.

З урахуванням вимог замовника серійна версія автомобіля була переобладнана в мобільне поштове відділення. Внутрішня частина кузова автомобіля розділена на дві зони. Перша зона – місце водія і кур’єра, друга зона – місце для співробітника поштової служби.

Місце роботи співробітника поштової служби обладнані столиком, сейфом і системою для сортування кореспонденції з кількістю осередків 20 одиниць. Розміри осередків формат паперу А4, за обсягом 500 аркушів. Сейф має сертифікат відповідності вимогам Національного стандарту України ДСТУ EN 1143-1: 2014 року, клас міцності від злому не нижче 2, два незалежних замку, можливість кріплення в автомобілі.

Вантажний відсік відокремлений від пасажирського салону і обладнаний модульною системою для транспортування мінімум трьох пластикових євро ящиків (396х297х280) і системою для кріплення поштової кореспонденції, що транспортується в мішках.

Бічні вікна автомобіля з місцем для співробітника поштової служби мають тонування, що перешкоджає вільному огляду ззовні робочого місця співробітника і внутрішню захист, що унеможливлює несанкціоноване проникнення в автомобіль.

Задні скла також мають тонування і антивандальний внутрішню захист, що унеможливлює проникнення в вантажний відсік автомобіля.

Згідно офіційних повідомлень ПАТ Укрпошта, автомобілі будуть експлуатуватися в Чернігівській області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають