9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Український автобус-позашляховик Torsus випробували перекиданням на бік (фото)

У червні цього року позашляховий автобус Torsus пройшов важливі випробування на перекидання в чеській лабораторії TUV SUD.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Автобус нахилили убік на певний кут на спеціальній плиті, попередньо зафіксувавши страхувальними елементами. В результаті машина, яка має досить високий центр ваги, підтвердила відповідність суворим вимогам з безпеки для даного типу транспортного засобу. В результаті Torsus Praetorian отримав путівку в життя на ринки по всьому світу.

Нагадаємо, що автобус на повноприводному шасі MAN 4х4 оснащений кузовом з композитних матеріалів і випускається на підприємстві в Словаччині, недалеко від Братислави. До його особливостей варто віднести модульність конструкції, яка дозволяє виготовляти транспорт різного призначення: безпосередньо автобус на 39 місць, санітарний автомобіль, поліцейську машину, пожежний, кемпер, машину для прикордонників, транспортний засіб для спортивних команд тощо.

До слова, Нацгвардія України вже отримала два санітарних спецавтомобілі Torsus, які були представлені на виставці в Києві в серпні 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають