9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Український пожежний літак Ан-32 допомагатиме гасити лісові пожежі у Швеції

Авіація української Державної служби з надзвичайних ситуації буде направлена до Швеції для допомоги в ліквідації лісових пожеж.

До боротьби з лісовими пожежами у Швеції залучили військову авіацію. Винищувачі скидають бомби на осередки вогню.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ТСН.

Шведські ліси палають уже другий тиждень. Осередків займань – 35, а загалом горить 20 тисяч гектарів лісу. Іще минулого тижня Стокгольм звернувся по допомогу до європейських країн. Боротися з вогнем тамтешнім пожежникам уже допомагають італійці та норвежці. Незабаром долучаться й українські рятувальники. Уряд направляє до Швеції вісім надзвичайників і пожежний Ан-32.

Вчора о 22:30 ми отримали терміновий запит про допомогу в ліквідації лісових пожеж в Швеції від Євроатлантичного координаційного центру з реагування на катастрофи. Пропоную залучити наявну в розпорядженні Держслужби з надзвичайних ситуацій авіаційну техніку, – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

За останні кілька тижнів Швеція пережила незвично високу температуру повітря та відсутність опадів. Це призвело до дуже сухих умов в лісах та місцевості по всій країні. Наразі 40 активних пожеж тривають у регіонах Евлеборг, Даларна та Ємтланд, їх кількість постійно збільшується. Три найбільші пожежі покривають понад 20000 га.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають