9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Українські «Запорожці» приймають участь в ретроралі Монте-Карло

Українські екіпажі на автомобілях ЗАЗ прибули до міста Валанс у Франції для участі у ретроралі Rallye Monte-Carlo Classic.

Запорізькі гонщики подолали понад 2 тисячі кілометрів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Inform.zp.ua.

Один з екіпажів – двоє запоріжців Роман Щипков та Олексій Бурбак на автомобілі «ЗАЗ» подолали понад дві тисячі кілометрів і прибули до Франції.

blank

Автомобілі пройшли огляд на спеціальному майданчику, там на машини встановили gps-трекери, якими організатори ралі відстежуватимуть переміщення екіпажів за маршрутом понад 400 км.

blank

Стартуватимуть команди лише за плюсової температури, а потім проїжджатимуть через гори, де на дорогах часто і сніг, і ожеледь.

Україна цього року вперше бере участь у таких змаганнях. Окрім Запоріжжя, нашу країну представляють команди з Києва, Львова, Чернівців та Тернополя. Вони приїхали до Франції на таких автомобілях: ЗАЗ-965, ЗАЗ-965-А, ЗАЗ-966 та ЗАЗ-968.

blank

Ретроралі проходить у Франції та Монако з 31 січня по 2 лютого 2022 року.

На честь 60-річчя першого автомобіля ЗАЗ-965 «Запорожець» організатори ралі зробили виняток із правил та допустили до участі у змаганнях чотири автомобілі ЗАЗ.

blank

Довідка

Ралі Монте-Карло (фр. Rallye Automobile Monte Carlo) – ралійна гонка, організована автомобільним клубом Монако (який також проводить Гран-прі Монако Формули-1). Етап проходить вздовж Лазурного берега у князівстві Монако та на південному сході Франції.

blank

З моменту свого створення в 1911 р. князем Альбером I цей складний етап вважається полігоном для перевірки поліпшених і нововведених автомобілів. Перемога в цьому ралі приносить автовиробнику славу та шану.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають