9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Українські шахтні саморятівники допомагатимуть будувати найдовший тунель у Норвегії

Офіційний дилер компанії DEZEGA в Норвегії EWS&Co AS виграв тендер на поставку саморятівників на будівництво тунелю високошвидкісної залізничної лінії Follo Line, повідомила компанія в прес-релізі в п’ятницю.

DEZEGA поставить партію саморятівників 1 PVM-KS. У разі аварії кожен з цих саморятівників буде забезпечувати користувача киснем протягом години активної ходьби, і за цей час він зможе покинути небезпечну для дихання атмосферу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Це – зовсім невелика партія для DEZEGA, одного зі світових лідерів в розробці і виробництві дихального обладнання. Щороку компанія відвантажує десятки тисяч саморятівників по всьому світу. Але компанія вважає цю поставку знаковою для себе.

По-перше, Follo Line – найбільший транспортний проект в Норвегії і 20-кілометровий залізничний тунель стане найдовшим в країні. Участь у такому проекті для компанії з українським корінням має в першу чергу іміджеве значення. Ринки Скандинавії надзвичайно чутливі до репутації виробника обладнання, особливо якщо мова йде про апарати, від яких буквально залежить життя людини. Вибір самоспасетелей DEZEGA – ще одне підтвердження їх виняткової надійності.

По-друге, для DEZEGA це закріплення в новому сегменті ринку. Велика частина продажів дихального обладнання сьогодні орієнтована на підземні видобувні підприємства (вугільні шахти і рудники). У багатьох європейських країнах видобуток корисних копалин підземним способом, особливо вугілля, скорочена до мінімуму або припинена, проте будівництво транспортної інфраструктури йде повним ходом, в тому числі будівництво автомобільних і залізничних тунелів. Десятиліття досвіду DEZEGA в сфері захисту дихання під землею дозволяють пропонувати тунельних компаніям сучасні, надійні, прості в експлуатації апарати і послуги з навчання їх використання.

Це не перша поставка апаратів DEZEGA на проекти будівництва тунелів, вже були проекти в Катарі, Таїланді та інших країнах. І це не перша поставка в Скандинавію. Офіційний дистриб’ютор DEZEGA, EWS & Co AS, постачав саморятівники і тренувальне обладнання DEZEGA як на рудники, так і на великі інфраструктурні об’єкти.

Знаково те, – каже Антон Сакович, голова правління DEZEGA, – що ця партія саморятівників проведена вже на новому заводі DEZEGA в Ізмір, Туреччина, який був урочисто відкритий рік тому і в березні 2017 вже випустив першу продукцію. Після остаточного згортання виробництва на Донецькому Завод гірничорятувальної Апаратури, все поставки на європейські ринки компанія здійснює з турецького заводу, куди в повному обсязі перенесла виробництво. Науково-дослідний потенціал ДЗГА розвивається в рамках Центру досліджень і раз виробок DEZEGA, а колишні співробітники ПАТ ДЗГА здійснюють віддалені і виїзні консультації в разі потреби. Адже головне – не місце, а люди, професіонали своєї справи.

blank

DEZEGA – міжнародна виробнича компанія з українським корінням, яка акумулює понад 60-річний досвід кількох підприємств з розробки та виробництва засобів промислової безпеки та охорони праці. Компанія має офіційні представництва в п’яти регіонах світу, а також дилерів на всіх континентах. Устаткування рятувальника і шахтні саморятівники DEZEGA використовуються більш ніж в 40 країнах. Щодня понад 500 тисяч саморятівників DEZEGA захищають життя шахтарів по всьому світу. Центральний офіс компанії, а також Центр досліджень і розробок знаходяться в Києві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають