9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Українські шахтні саморятівники допомагатимуть будувати найдовший тунель у Норвегії

 • Офіційний дилер компанії DEZEGA в Норвегії EWS&Co AS виграв тендер на поставку саморятівників на будівництво тунелю високошвидкісної залізничної лінії Follo Line, повідомила компанія в прес-релізі в п’ятницю.

  DEZEGA поставить партію саморятівників 1 PVM-KS. У разі аварії кожен з цих саморятівників буде забезпечувати користувача киснем протягом години активної ходьби, і за цей час він зможе покинути небезпечну для дихання атмосферу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Це – зовсім невелика партія для DEZEGA, одного зі світових лідерів в розробці і виробництві дихального обладнання. Щороку компанія відвантажує десятки тисяч саморятівників по всьому світу. Але компанія вважає цю поставку знаковою для себе.

  По-перше, Follo Line – найбільший транспортний проект в Норвегії і 20-кілометровий залізничний тунель стане найдовшим в країні. Участь у такому проекті для компанії з українським корінням має в першу чергу іміджеве значення. Ринки Скандинавії надзвичайно чутливі до репутації виробника обладнання, особливо якщо мова йде про апарати, від яких буквально залежить життя людини. Вибір самоспасетелей DEZEGA – ще одне підтвердження їх виняткової надійності.

  По-друге, для DEZEGA це закріплення в новому сегменті ринку. Велика частина продажів дихального обладнання сьогодні орієнтована на підземні видобувні підприємства (вугільні шахти і рудники). У багатьох європейських країнах видобуток корисних копалин підземним способом, особливо вугілля, скорочена до мінімуму або припинена, проте будівництво транспортної інфраструктури йде повним ходом, в тому числі будівництво автомобільних і залізничних тунелів. Десятиліття досвіду DEZEGA в сфері захисту дихання під землею дозволяють пропонувати тунельних компаніям сучасні, надійні, прості в експлуатації апарати і послуги з навчання їх використання.

  Це не перша поставка апаратів DEZEGA на проекти будівництва тунелів, вже були проекти в Катарі, Таїланді та інших країнах. І це не перша поставка в Скандинавію. Офіційний дистриб’ютор DEZEGA, EWS & Co AS, постачав саморятівники і тренувальне обладнання DEZEGA як на рудники, так і на великі інфраструктурні об’єкти.

  Знаково те, – каже Антон Сакович, голова правління DEZEGA, – що ця партія саморятівників проведена вже на новому заводі DEZEGA в Ізмір, Туреччина, який був урочисто відкритий рік тому і в березні 2017 вже випустив першу продукцію. Після остаточного згортання виробництва на Донецькому Завод гірничорятувальної Апаратури, все поставки на європейські ринки компанія здійснює з турецького заводу, куди в повному обсязі перенесла виробництво. Науково-дослідний потенціал ДЗГА розвивається в рамках Центру досліджень і раз виробок DEZEGA, а колишні співробітники ПАТ ДЗГА здійснюють віддалені і виїзні консультації в разі потреби. Адже головне – не місце, а люди, професіонали своєї справи.

  DEZEGA – міжнародна виробнича компанія з українським корінням, яка акумулює понад 60-річний досвід кількох підприємств з розробки та виробництва засобів промислової безпеки та охорони праці. Компанія має офіційні представництва в п’яти регіонах світу, а також дилерів на всіх континентах. Устаткування рятувальника і шахтні саморятівники DEZEGA використовуються більш ніж в 40 країнах. Щодня понад 500 тисяч саморятівників DEZEGA захищають життя шахтарів по всьому світу. Центральний офіс компанії, а також Центр досліджень і розробок знаходяться в Києві.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  «Укрзалізниця» створює проєкт швидкісного сполучення поїздів зі швидкістю до 350 км/год

  «Укрзалізниця» має намір запустити пасажирське сполучення між Києвом, Львовом, Харковом і Одесою на поїздах, які розвивають швидкість...