9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Українські миротворці з контингенту ООН у ДР Конго отримали нові гелікоптери (фото)

У Демократичній Республіці Конго завершилася ротація авіаційної техніки, відповідно до досягнутих домовленостей між Україною та Секретаріатом ООН.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як повідомила пресслужба Командування об’єднаних сил Збройних сил України, замість машин, відправлених по ротації до України, українські миротворці отримали транспортно-бойові гелікоптери Мі-8, що пройшли повний цикл технічного обслуговування.

“В умовах високих температур повітря, процес розвантаження-завантаження цих машин доволі таки довготривалий. Попри певні труднощі, військовослужбовці діяли оперативно, чітко та злагоджено, щоб завершити роботу в найкоротший термін”, – повідомив старший офіцер центру національних контингентів та національного персоналу об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Відзначається, що доправлені до Конго гвинтокрилі машини на аеродромі пройдуть комплексну перевірку працездатності всіх систем, вузлів та агрегатів нових гелікоптерів. Також буде здійснено обліт та сертифікація української авіаційної техніки. І лише після цього, вони будуть доправлені у місце розташування 18 окремого вертолітного загону та почнуть виконувати завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

blank

Нагадаємо, Мі-8 та Мі-24, що підтримували мир в африканській республіці до цього, здійснили свій переліт на аеродром, для транспортування в Україну, наприкінці минулого місяця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають