9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Українські інструктори з протитанкових комплексів Javelin отримують американські сертифікати

Американські інструктори провели курс для українських інструкторів з підготовки бойових розрахунків протитанкових ракетних комплексів FGM-148 Javelin.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Курс провели військові інструктори Об’єднаної багатонаціональної групи підготовки — України (JMTG-U).

Навчальний курс проведено для вісьмох українських військових інструкторів Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Щороку декілька бригад Збройних Сил України проходять підготовку в Центрі в межах програми JMTG-U, у цих з’єднаннях з’являються підрозділи, на озброєнні яких є ПТРК FGM-148 Javelin.

blank
Підготовка українських інструкторів з Javelin. Фото: АрміяInform

Бойові розрахунки «Джавелінів» опановують свій фах на спеціальних курсах. Але на цьому їхній вишкіл не припиниться.

Коли протитанкісти з бригадами навчатимуться у Центрі — від інструкторів вони отримуватимуть найновіші знання щодо роботи з комплексами.

«Отже, їхнє завдання — навчати бойові розрахунки новим способам застосування «Джавелінів» у різній обстановці, взаємодії з іншими підрозділами на полі бою. Інструктори постійно спілкуватимуться з американськими колегами, перейматимуть їхній досвід», – розповідає начальник відділу підготовки артилерійських підрозділів МЦМБ підполковник Олександр Юрченко.

Наприкінці навчання українські інструктори отримали відповідні сертифікати від американських колег та сертифікати Школи протитанкової артилерії НАСВ.

Нагадаємо, у червні 2020 року до України прибула партія протитанкових ракетних комплексів Javelin від США.

blank
Стрільби з ПТРК FGM-148 Javelin та “Стугна-П” під час навчань на Рівенщині

У Школі протитанкової артилерії Збройних сил України вже підготовлено 60 операторів ПТРК FGM-148 Javelin.

Школа протитанкової артилерії працює на базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ Збройних Сил України з 31 березня 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають