9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Українська компанія розробила унікальний фільтр води для об’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств

Завдяки таким рішенням, поліпшується якість роботи і збільшується термін служби обладнання ЖКГ, зменшується кількість проривів водних мереж.

Магнітний фільтр-шламовідділювач “Укргазкомплект-2010” – унікальна розробка, що дозволяє поліпшити водоочищення в магістралях.

Кілька стрижнів c набором феритових магнітів створюють магнітне поле, яке затримує залізний шлам.

Відсутність залізного шламу в системах водопостачання підприємств житлово-комунального господарства дає такі переваги:

– зменшення витрат: – на водопідготовку; – на ремонт і обслуговування мереж подачі або відведення води.
– зниження ризику аварій і перебоїв в роботі систем підприємств

Відмінною особливістю магнітних шламовідмулювачів розроблених “Укргазкомплект-2010” є розташування феромагнітів і їх кількість. Стрижневе розташування магнітів створює магнітне поле, яке охоплює весь обсяг води, що проходить через фільтр. Корисна робоча площа феромагнітів у 2 рази більше, ніж в аналогів. Вдосконалений агрегат “Укргазкомплект-2010” чиститься 1 раз в опалювальний сезон, аналогічні шламовідділювачі потребують очищення 1 раз на місяць.

Частинки окалини скупчуються і можуть бути причиною аварій міських котелень, прориву труб, і відключення водо і теплопостачання для населення, або викликати перебої в роботі підприємств. Чистіші тепломережі, можуть бути ефективніше до 40%

Довідково: Магнітні шламовідділювачі призначені для очищення в мережах водопостачання, водовідведення та підготовки води промислових підприємств і об’єктів житлово-комунального господарства.

В тепломережах накопичуються продукти корозії металу (шлам). Шламовідмулювачі затримують залізну окалину (шлам), яка налипає на поверхні магнітів.

Укргазкомплект-2010 – виробляє і впроваджує вдосконалені технології для очищення рідких і газоподібних середовищ. Основні напрямки: – виробництво фільтрів і фільтруючих елементів; – виробництво котельного обладнання та газорозподільних пунктів; – монтажні роботи підвищеної складності і небезпеки. Компанія представляє широкий асортимент продукції, як в стандартному виконанні, так і у вигляді модифікації, що виконується за бажанням замовника. За 5 років роботи було вироблено і встановлено понад 1000 фільтрів для виробництв та міської інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають