9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Українець опублікував дотепну інструкцію з використання британських гранатометів NLAW

Українці розробили дотепну інструкцію з використання британського гранатомета NLAW, які отримали Збройні сили України.

Інструкцію на своїй сторінці у соцмережі фейсбук опублікував користувач Паоло Люмьєре, передає Національний Промисловий Портал.

З цієї публікації випливає, що постачання гранатометів стало не просто виявом військової допомоги з боку Великобританії, але й підвищило рівень сприйняття військової загрози зі сторони РФ та стало об’єктом загальних обговорень й гумористичних публікацій.

Веселі ілюстровані рекомендації дозволять не тільки запам’ятати основні моменти використання гранатомета NLAW, але і піднімуть вам настрій.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Нагадаємо, в рамках військової допомоги Україні на тлі загроз повномасштабної агресії РФ, Велика Британія передала ЗСУ дві тисячі гранатометів (протитанкових комплексів) NLAW.

NLAW є ручним одноразовий протитанковим засобом з ефективною дальністю стрільби до 600 (у новій версії до 800) метрів. Перед пуском навідник за допомогою прицілу протягом трьох секунд відстежує кутову швидкість цілі, яка запам’ятовується інерційним блоком ракети, який під час польоту робить необхідні поправки, коригуючи напрям руху.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають