9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Українці США закликали збільшити військову допомогу Україні

У зверненні українців США до президента Джо Байдена йдеться про необхідність підтримати євроатлантичний курс України та допомогти у нейтралізації російської дезінформаційної кампанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос Америки.

Українці Сполучених Штатів, члени Українського конґресового комітету Америки (УККА) (The Ukrainian Congress Committee of America – UCCA) звернулися до президента Джо Байдена і висловили глибоке занепокоєння тим, що під час майбутніх зустрічей Росії та США «будь-які висловлювання кремлівських оперативників, які намагаються підірвати курс України на євроатлантичну інтеграцію та трансатлантичні відносини, назавжди стануть загрозою миру в Європі».

«Українсько-американська спільнота сподівається, що ваша адміністрація продовжить публічно підтримувати зусилля України з євроатлантичної інтеграції, що є особливо важливим, її членство в альянсі НАТО, одночасно забезпечуючи Україну засобами, необхідними для захисту її територіальної цілісності та суверенітету. Збільшення військової допомоги Україні має вирішальне значення для нашого стратегічного партнера України для стримування будь-яких форм агресивних дій Москви», – йдеться у листі УККА, повідомляє Українська служба «Радіо Свобода» 4 січня 2022 року.

УККА також закликає адміністрацію Джо Байдена оцінити поточні потреби України та «негайно прискорити військове озброєння», а «додаткові заходи щодо нейтралізації агресивної дезінформаційної кампанії Росії» (зокрема санкції) також мають бути розглянуті за допомогою потужних медіаорієнтованих програм.

У тексті наголошується, що УККА також просить зустрічі з президентом Джо Байденом, щоб “обговорити занепокоєння нашої громади щодо безперервного наступу та агресивних дій Росії”.

Довідка

«Український конґресовий комітет Америки (УККА) – неурядова організація, яка об’єднує понад два мільйони американців українського походження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають