9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Україна закрила повітряний простір для транзиту білоруських літаків

Україна закрила повітряний простір для білоруських літаків з 00:00 29 травня, що анонсовував народний депутат Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами нардепа, літаки Республіки Білорусь не зможуть летіти над Україною навіть транзитом.

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що уряд посилив “повітряні санкції” щодо білоруських авіакомпаній.

В МІУ відзначили, що з 00 год. 00 хв. 29 травня 2021 року запроваджено заборону на використання повітряного простору України повітряним судам, зареєстрованим в реєстрах Республіки Білорусь.

“Обмеження польотів в повітряному просторі Білорусі і транзитних перельотів для білоруських компаній – необхідні кроки для забезпечення безпеки авіації та пасажирів”, – йдеться в повідомленні МІУ.

“Зараз команда Міністерства інфраструктури спільно з Міністерством закордонних справ України напрацьовує оперативні рішення для того, щоб залучити в Україну нові транзитні авіамаршрути. Розраховуємо на підтримку наших міжнародних партнерів”, – підкреслив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Нагадаємо, 24 травня ми повідомляли, що Президент України доручив припинити пряме авіаційне сполучення з Республікою Білорусь. Підготовка усіх подальших заходів щодо авіаційних обмежень між країнами доручена Уряду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають