9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Україна встановила на острові Зміїний систему контролю за надводними та підводними цілями

Очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов, відвідуючи острів Зміїний, перевірив готовність та засобів розвідки виконати свої завдання за призначенням.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Армійське АрміяInform видання відзначає, що під час візиту керівника ГУР МОУ Буданова на острів Зміїний відбулись заняття по підводному мінуванню цілей.

Також – була перевірена готовність розрахунків ПЗРК на острові Зміїний до виявлення та розпізнавання повітряних цілей. Окрім цього, розвідники виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї.

Найважливіша деталь, озвучена під час візиту керівника ГУР МО – на острові Зміїний Збройні Сили України встановили обладнання контролю за надводними та підводними цілями, яке було отримане від неназваних “іноземних партнерів”.

Як розповідав вже згаданий портал АрміяInform, 23 липня цього року острів Зміїний відвідали командувач ВМС України контрадмірал Олексій Неїжпапа та тоді ще командувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Ціллю візиту була перевірка готовності Військово-Морських Сил України до захисту острова Зміїний від можливого російського вторгнення.

Тут також варто нагадати, що під час сухопутної компоненти навчань Sea Breeze-2021, які відбулись з 28 червня по 10 липня цього року, Збройні Сили України відпрацьовували наступний сценарій: російські “проксі-сили” захопили наші порти Чорного моря, на шляху до яких лежить острів Зміїний, і наші військові у взаємодії із морською піхотою США мали вибити агресора із захоплених об’єктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають