9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Україна укладе угоду про безвізовий режим з Гватемалою

Кабінет міністрів України у п’ятницю схвалив проєкт Угоди з урядом Республіки Гватемала про взаємне скасування візових вимог.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Положеннями проєкту Угоди передбачається можливість здійснення громадянами України та громадянами Гватемали взаємних безвізових поїздок строком до 90 днів протягом 180 днів”, – йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що згідно з Угодою, між Україною та Гватемалою встановлюється взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі.

“Україна та Гватемала мають дружні та партнерські відносини. Гватемала твердо підтримує наш уряд у протидії російській агресії. Коли безвізова угода набуде чинності, це дозволить посилити контакти між людьми, сприятиме розвитку бізнесу, культурних обмінів, туристичних подорожей”, – заявив міністр зовнішніх справ України Дмитро Кулеба за підсумками схвалення проєкту угоди на засіданні уряду

У дипвідомстві додають, що громадяни України користуються можливістю безвізового в’їзду до Гватемали з 2009 року згідно з одностороннім рішенням гватемальської сторони.

“Для громадян Гватемали сьогодні діє візовий режим в’їзду в Україну, зокрема е-Віза. Нова угода дозволить закріпити взаємний безвіз на постійній основі”, – підсумували в МЗС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають