9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко в ході зустрічі з командувачем Берегової охорони Туреччини Ахметом Кендіром обговорили актуальні питання загроз та викликів безпеки мореплавання в Чорноморському регіоні, обстановки на морських кордонах країн, а також подальші перспективи розвитку співробітництва між Держприкордонслужбою України та береговою охороною Турецької Республіки.

“Сторони домовилися скоординовано нести службу на своїх морських ділянках Чорного моря, проводити спільні навчання з пошуково-рятувальних операцій і відновити дружні візити кораблів. Окремо відзначався обмін інформацією і створення координаційної групи для розв’язання проблемних питань, що виникають в Чорному морі, з метою кваліфікованого моніторингу ситуації та швидкого реагування на її зміни”, – повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ України, яку цитує Інтерфакс-Україна.

blank

Нагадаємо, раніше в Держприкордонслужбі України інформували, що українські прикордонники здійснюють посилений контроль за суднами з Білорусі, що перетинають кордон по Дніпру і Прип’яті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають