9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

“Украерорух” ввів в експлуатацію італійський диспетчерський тренажер автоматизованої системи управління повітряним рухом

Держпідприємство обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) 14 листопада ввело в експлуатацію в Київському центрі управління повітряним рухом новий сучасний диспетчерський тренажер автоматизованої системи управління повітряним рухом “Стріла-Аленія” виробництва фірми “Leonardo S.p.A.” (Італія).

Про це повідомили в “Украерорусі”, уточнивши, що закупівля і установка тренажера є першим реалізованим контрактом, профінансованим Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках проекту модернізації аеронавігаційної системи України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Новий тренажер має п’ять робочих місць для тренування фахівців районного диспетчерського центру та диспетчерського пункту підходу, два робочих місця для тренування диспетчерів аеродромної диспетчерської вишки і десять робочих місць псевдо-пілотів. Тренажер розрахований на одночасну тренування по 4 вправ, підтримує до 6 сценаріїв структури повітряного простору з можливістю імітації інформації спостереження, отримання потоку даних польотної інформації і повною імітацією взаємодії секторів. Функціональність тренажера дозволить програвати одну і ту ж ситуацію кілька разів в різних комбінаціях вхідних даних.

В “Украерорусі” заявляють, що використання нового диспетчерського тренажера значно підвищить якість і ефективність навчального і тренувального процесу в професійній підготовці авіадиспетчерів, зокрема щодо застосування розширеної функціональності автоматизованої системи управління повітряним рухом після її модернізації. В результаті підвищиться надійність системи організації повітряного руху та безпеку польотів в Київському районі польотної інформації.

Останні новини:

Зараз читають