9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

У ЗСУ готують підрозділи до застосування протитанкових комплексів NLAW (фото)

У Збройних Силах України розпочали підготовку підрозділів до застосування протитанкових комплексів NLAW.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Нині у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ триває інтенсивна підготовка військовослужбовців Збройних Сил України до використання у бойових умовах ручних протитанкових ракетних комплексів NLAW.

blank
Військові ЗСУ навчаються використанню NLAW. Фото: генерал-лейтенант Павло Ткачук

У пресслужбі Сухопутних військ ЗС України повідомили, що наразі наші воїни опанували теоретичні основи застосування сучасного озброєння.

blank
Військові ЗСУ навчаються використанню NLAW. Фото: генерал-лейтенант Павло Ткачук

Це відбулося за три дні інтенсивного вишколу під керівництвом досвідчених інструкторів тренувальної місії Збройних сил Великої Британії під назвою Operation Orbital, що триває у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

blank
Фото: генерал-лейтенант Павло Ткачук

Зараз на навчально-тренувальному комплексі «Бій в місті», українські військові навчаються практичним діям під час ураження броне- та автотехніки противника за допомогою ракетних комплексів NLAW.

Декілька днів тому, британські інструктори розпочали підготовку бійців Збройних Сил України до застосування цих протитанкових засобів ураження. Вони знайомлять українських воїнів з тактико-технічними характеристиками та особливостями застосування цієї зброї.

blank
Розвантаження протитанкових комплексів NLAW в аеропорту Бориспіль.

Нагадуємо, що нещодавно Велика Британія передала Збройним Силам України партію протитанкових засобів у вигляді комплексів NLAW. Це відбулося після того, як міністр оборони Британії Бен Уоллес під час слухань у парламенті заявив, що Лондон поставить Україні легкі протитанкові оборонні озброєння.

Крім того, британський міністр оборони Бен Воллес повідомив, що Велика Британія може розпочати постачання Україні ще більшої кількості зброї на тлі загроз зі сторони РФ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають