9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У Збройних Силах України працюють і проходить службу майже 56 тисяч жінок

«Сьогодні в Збройних Силах України працює і проходить службу майже 56 тисяч жінок, із них — 26 тисяч — є військовослужбовцями, а 3,5 — є офіцерами».

Про це сьогодні, 7 березня, повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час урочистого зібрання з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

“Дякую вам за те, що ви поміняли свою думку про службу в армії. Раніше існувала така думка, що військовослужбовці-жінки в армії служать на посадах, пов’язаних із забезпеченням тилових підрозділів. Лише за останній час кількість посад і спеціальностей у війську, на яких можуть проходити службу жінки-військовослужбовці збільшилася на понад 100 спеціальностей, — наголосив глава оборонного відомства. — Завдяки вашим зусиллям і вашій праці, сьогодні ми побудували Збройні Сили, які є абсолютно мотивованими, дисциплінованими, патріотичними та найголовніше непереможними”.

На жаль, 6 військовослужбовців-жінок віддали своє життя, захищаючи Україну: Петрик Віра Іванівна, Хорунжа Наталія Олександрівна, Вовк Алла Юріївна, Носкова Катерина Володимирівна, Галицька Сабіна Станіславівна та Бакланова Олеся Олександрівна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають