9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У військовий ліцей імені Богуна вперше будуть набирати дівчат

У Київський військовий ліцей імені Івана Богуна вперше на навчання візьмуть близько 30 дівчат.

Про це в день відкритих дверей розповів начальник ліцею Ігор Гордійчук.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

«У цьому році плануємо набрати від 10 до 30 дівчат. Перший рік ми попросили мінімальну кількість. Якщо це буде вдалий рік, будемо обґрунтовувати пропозиції для керівництва і збільшувати кількість», – підкреслив Гордійчук.

За його словами, дівчата дуже професійно могли б забезпечувати інформаційно-психологічні операції, кібербезпеку, спецрадіозв’язок та інше.

Відповідаючи на питання про особливості вимог до дівчат-абітурієнтів, Гордійчук наголосив: «У нас гендерна рівність, тому вимоги як до хлопців, так і до дівчат однакові». Абітурієнтів тут перевірятимуть на силу, спритність, витривалість, психологічну готовність і мотивацію.

Ліцей проводить прийняття юнаків, а тепер і дівчат на навчання в 8 і 10 класах на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з урахуванням результатів медичного огляду і професійно-психологічного відбору.

Право на вступ мають всі громадяни України, незалежно від їх місця проживання, в рік зарахування виповниться 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас). Установа має відокремлений структурний підрозділ в місті Боярка, де навчаються юнаки, зараховані до 8 класу. Тут проживає 240 ліцеїстів. Навчання юнаків, зарахованих до 10 класу, відбувається в Києві.

Що стосується вимог до рівня фізичної підготовки, то в ліцеї перевіряють нормативи з підтягування, бігу на 60 і 1500 метрів (для вступників до 10 класу), 1000 м (для 8 класу).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають