9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

У Польщі збільшують виробництво ПЗРК Piorun, які чудово зарекомендували себе в Україні

Оборонна компанія Mesko повідомила про різке нарощування темпів випуску переносних зенітних ракетних комплексів Piorun.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Якщо у минулі роки кількість ПЗРК становила до 300 одиниць, то у 2022 році замовникам буде поставлено 600 ракет, а вже у 2023 році компанія планує вийти на обсяги у 1000 одиниць на рік.

Для цього було проведено оптимізацію виробничих процесів, реорганізацію компанії та модернізовано обладнання. Про це заявило на брифінгу керівництво оборонної компанії.

blank
Польський ПЗРК Piorun. Фото з відкритих джерел

Збільшення виготовлення ПЗРК, яке звісно пов’язано зі значним розширенням твердих замовлень, пов’язують з успішним використанням Piorun проти вертольотів армії РФ. Відомо, що ця зброя вже була закуплена США, скоріш за все для передачі України додаткових партій у рамках допомоги та самостійної оцінки польської розробки.

Також цікавість проявили декілька інших країн. Звісно, сама армія Польщі також є одним з покупців цих ПЗРК, щоб відновити ті запаси, з яких комплекси були передані Україні.

Також Mesko готується до початку ліцензійного виробництва нового покоління ізраїльського ПТРК Spike LR2. Перехід на виробництво нової версії пов’язаний з успішним виконанням контракту на постачання тисячі Spike-LR1 до Війська Польського, який вже знаходиться на фінальній стадії.

Останні новини:

Зараз читають