9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Проліт авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів включено у план заходів оприлюднений Кабінетом Міністрів України.

Наразі не відомо, представники яких країн чи країни будуть брати участь в урочистих заходах, а також це буде бойова чи транспортна авіація.

У прольоті також традиційно братимуть участь бойова та транспортна авіація Повітряних сил Збройних сил України, а також буде залучена авіакомпонента підрозділів МВС.

Раніше повідомлялося, що до параду українські винищувачі МіГ-29 дообладнають системою генерування димів.

blank
Фото: Oleksandr Smerychansky

Таким чином під час урочистостей з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України у небі над столицею винищувачі димами у жовтому та блакитному кольорах відтворять кольори національного прапора.

Відповідно до експертного висновку Львівської торгово-промислової палати від 23.03.2021 № 19-08-9/280 підтверджено, що державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним постачальником послуг з ремонту та дообладнання літаків типу МиГ-29, МиГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

blank
Фото: Oleksandr Smerychansky

Тобто роботи з дообладнання будуть проводитися у Львові на місцевому авіаремонтному підприємстві.

Військовий парад до Дня Незалежності України на Хрещатику та на Майдані Незалежності відбудеться відповідно до Указу президента оприлюдненого у жовтні 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають