9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У Києві запустили екскурсії за мотивами серіалу “Чорнобиль” (фото)

Управління туризму та промоцій КМДА разом з туроператорами Києва розробили маршрут за місцями зйомок серіалу “Чорнобиль”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Офіційний Портал Києва”.

Ідея створити подібний маршрут прийшла після того, як завдяки популярності серіалу “Чорнобиль”, відвідування зони відчуження зросли майже наполовину. До туристичного маршруту включені київські локації показані у міні-серіалі, зокрема, вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей «Чорнобиль» та Арка дружби народів. Тривалість екскурсії становить приблизно 4 години.

Завдяки реквізиту відбувається повне занурення в атмосферу часів після аварії на ЧАЕС. Наприклад, перед стартом екскурсії автобус обробляється «спеціальним розчином» для очистки від радіаційного пилу. Тому під час екскурсії відвідувачі зможуть відчути те, що відбувалося 33 роки тому та як Київ пережив цю страшну аварію, – додає начальник Управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Замовити тур вже найближчим часом можна на веб-сайті visitkyiv.travel, у деяких туристичних операторів та сертифікованих у даній програмі гідів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають