9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Києві відкрили унікальну пекарню в якій працюють люди з вадами у розвитку

Власником і ініціатором створення незвичайної пекарні став 21-річний Владислав Малащенка з Києва, який йшов до ідеї соціального бізнесу з моменту практики в якості педагога тренінг-центру.

Сім’я Владислава практикує лікувальну педагогіку: працює з людьми, у яких різні проблеми з інтелектуальним розвитком. Пекарня має назву Good Bread From Good People і в ній працює 8 осіб, у яких би могли виникнути складності з працевлаштуванням на аналогічні посади. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інформ-UA.

Владислав вважає, що його працівники абсолютно повноцінні, якщо з ними правильно вести комунікації. Також такі люди більш чесні й відповідальні, але повністю позбавлені можливості самореалізації. Місія пекарні – працевлаштувати людей з порушеннями і поміняти до них ставлення у суспільства.

В основному пекарня реалізовує свою продукцію через соціальні мережі, пропонуючи безкоштовну доставку. У числі найближчих планів пекарні – відкриття подібних закладів по всій Україні, які дозволять працевлаштувати сотні тисяч людей з відхиленнями. Також Владислав зазначив, що компанія хотіла б відкрити велике кафе і працевлаштувати 30 осіб. За попередніми даними, інвестиції в кафе складуть 85 тисяч доларів.

Останні новини:

Зараз читають