9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Києві та Львові планують побудувати два СІЗО європейського рівня

blank
Фотографія взята з сайту www.abcnews.com.ua

Будівництво нового слідчого ізолятора під Києвом оцінюють в $ 25-30 млн

Мін’юст запустив інвестиційний конкурс з продажу Лук’янівського (Київ) і Львівського слідчих ізоляторів. Про це сьогодні, 2 лютого, повідомили перший заступник Міністра юстиції Наталія Севастьянова і заступник Міністра юстиції Денис Чернишов. Повідомляє abcnews.

Конкурс був запущений в зв’язку з тим, що будівлі режимних корпусів цих СІЗО в силу свого віку вже визнані Державним комітетом будівництва та архітектури непридатними для подальшої експлуатації. “Реформа пенітенціарної служби стартувала рік тому. Ключовим завданням для Міністерства юстиції був пошук засобів для будівництва нових установ”, – сказала Наталія Севастьянова. Вона зазначила, що опалення і утримання старих будівель з низькою енергоефективністю обходиться бюджету занадто дорого.

Метою запуску проекту державно-приватного партнерства є пошук приватного партнера, який би інвестував в будівництво нових СІЗО, відповідних норм Європейського союзу. Витрати спонсора будуть компенсовані за рахунок передачі йому ділянок старих СІЗО.

Потенційним об’єктом для будівництва нового слідчого ізолятора у Львові є земельна ділянка за адресою вул. Шевченко, 156. Для розміщення нового СІЗО замість Лук’янівського у Мін’юсту є два потенційних варіанти: на території Ірпінського виправного центру №132 в смт. Коцюбинське або ж на території Бучанської виправної колонії №85 в смт. Гостомель. Також не виключають варіант виділення окремої земельної ділянки Київською обласною радою. За попередніми підрахунками будівництво нового СІЗО під Києвом оцінюють в $ 25-30 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають