9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Донецькому національному технічному університеті цього літа створять військову кафедру

До 30 липня в Донецькому національному технічному університеті, який через окупацію Донецька переміщений у Покровськ, створять кафедру військової підготовки офіцерів запасу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Про це йдеться у спільному наказі Міноборони та Міністерства освіти і науки від 22 квітня 2020 року №131/534, який видано на виконання урядової постанови від 04 грудня 2019 року №998.

З питань підготовки офіцерів запасу, організації проходження військової служби військовослужбовцями та проходження навчального збору кафедра військової підготовки буде підпорядковуватися Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України.

Перелік військово-облікових спеціальностей (ВОС), за якими здійснюватиметься підготовка офіцерів запасу та її обсяги підготовки має визначити начальник Генерального штабу ЗС України. Навчання на кафедрі здійснюватиметься за рахунок державного бюджету – за наявності державного замовлення, а також за рахунок коштів фізичних осіб (надання послуг з платного навчання за програмою підготовки офіцерів запасу).

Водночас, варто згадати, що минулого року були ліквідовані військові кафедри у Державному університеті телекомунікацій та Херсонському держуніверситеті, які були створені у 2017 році. Причиною ліквідації цих кафедр в Уряді назвали усунення дублювання з іншими закладами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають