9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У Дніпрі відкрили Veteran Hub для допомоги учасникам бойових дій

У Veteran Hub Дніпро учасники бойових дій і члени їхніх родин можуть отримати фахову безоплатну юридичнута психологічну допомогу, консультації з працевлаштуванняабо поспілкуватися з побратимами про спільне.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Veteran Hub — це також відкритий майданчик для ветеранів, активних громадян і громадських організацій, які опікуються справами учасників АТО/ООС — у просторі створено та відповідним чином обладнано окрему зону коворкінгу, де можна проводити зустрічі, презентації чи навчання.

Як розповіла АрміяInform регіональна менеджерка VeteranHub у Дніпрі Катерина ЕсмановаVeteran Hub Дніпро це третій ветеранський простір, який відкрився в Україні. Київський осередок працює вже два роки, нещодавно було відкрито хаб у Вінниці, 6 листопада розпочав роботу Veteran Hub у Дніпрі. Однак через карантинні обмеження він працюватиме поки що дистанційно. Отримати консультацію фахівців можна в онлайн-режимі у мережі фейсбук або на сайті, а також за єдиним номером 067 348 28 68.

“У нас є певний набір послуг, які ми надаємо нашим клієнтам власними силами та силами наших резидентів: юридичне консультування, консультування з пошуку роботи, переспрямування на психологічну підтримку та інші можливості наших партнерів і резидентів, які ми можемо запропонувати, — розповіла Катерина Есманова.— У Києві проєкт виявився успішним, ми побачили, що попит є і він зростає, тому зрозуміли, що наші послуги потрібні. Подібного у Дніпрі не було. Оскільки Дніпро розташоване неподалік від лінії розмежування і війни, місто з найбільшою кількістю ветеранів, тож тут буде попит на ці послуги. Veteran Hub у Вінниці відкрився місяць тому, вони надали близько 120 послуг: близько 70 з юридичного консультування, решта — з пошуку роботи та послуг кейс-менеджерів, які вислухають і порадять, до кого звернутися, й будуть поруч під час переходу до цивільного життя. Ми б хотіли вийти хоча б на таку швидкість у перший місяць”.

VeteranHub Дніпро розташований за адресою: вул. Мечникова, 19, бізнес-центр Civilization, 17-й поверх.

Зазначимо, VeteranHub— це спільний проєкт фондів Олени Пінчук, Віктора Пінчука та громадської організації «Побратими». Простір VeteranHub Дніпро відкрито за підтримки IREX та Державного департаменту США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають