9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

У Данії українські автовласники можуть отримати безплатне прикордонне страхування

Українські біженці, які в’їжджають до Данії на автотранспорті, можуть оформити безплатний поліс прикордонного страхування на 30 днів з дня прибуття до країни.

Про це повідомляє пресреліз Моторного (транспортного) страхового бюро України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Видаватиме поліси обов’язкового прикордонного страхування Бюро автострахування Данії (DFIM), яке є одним із гарантійних фондів данської страхової галузі.

Зазначається, що для отримання полісу прикордонного страхування в Данії українським автовласникам необхідно зв’язатися з DFIM на електронну адресу: dfim@dfim.dk та вказати: категорію транспортного засобу, країну реєстрації транспортного засобу, реєстраційний номер, модель, рік випуску транспортного засобу, ім’я громадянина України та адресу в Данії, копію/фото прав водія або паспорта.

У відповідь DFIM надсилає офіційний страховий поліс у форматі PDF-файлу.

Прикордонне страхування є різновидом страхування відповідальності автовласника перед третіми особами та покриває будь-яку відповідальність власника або користувача транспортного засобу, якщо з його провини на дорозі трапиться аварія, яка спричинить травми, смерть людей або пошкодження їх майна.

Представники DFIM зазначають, що постійно стежать за ситуацією та оцінюють необхідність та можливість розширення цього страхового механізму в рамках чинного законодавства країни.

У Данії DFIM виконує функції гарантійного фонду, національного бюро “Зелена карта” та інформаційного центру з питань автострахування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають