9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У бюджеті на 2018 рік передбачено виділення 300 млн грн на здешевлення кредитів для держшахт та 1,4 млрд грн на погашення заборгованності

Скоригований проект державного бюджету України на 2018 рік, оприлюднений на сайті Верховної Ради, передбачає виділення 300 млн грн на здешевлення кредитів, залучених державними вугледобувними підприємствами для будівництва та переоснащення.

Відповідна правка внесена з ініціативи Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім того, в документ включена норма про погашення заборгованості держшахт за спожиту електроенергію на 1,4 млрд грн за рахунок спеціального фонду. Джерелом наповнення цього фонду повинні стати надходження від погашення держшахтами і іншими підприємствами енергетичної галузі боргів з податку на прибуток, частини їх чистого прибутку та дивідендів.

Пропонується також виділити 250 млн грн для остаточного розрахунку з постачальниками в рамках контрактів “Укренерго” і “Укравтодору”, за якими виникли складнощі у зв’язку з відкликанням ліцензії “БГ Банку”.

Останні новини:

Зараз читають